Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu najlepszego rozwiązania finansowego dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

kredyty, pożyczki, ubezpieczenia Goczałkowice-Zdrój

Oferta

Kredyty – jesteśmy niezależnym brokerem kredytowym. Oferujemy kredyty dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Posiadamy ofertę wielu banków i innych firm udzielających finansowania. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc eksperta bez dodatkowych kosztów.

Dla Klientów indywidualnych oferujemy między innymi:

Kredyty mieszkaniowe — środki przeznaczone na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

kredyty konsolidacyjne — obniżenie miesięcznych kosztów poprzez połączenie wielu zobowiązań w jednej racie oraz rozłożenie spłaty na wygodny okres.

kredyty gotówkowe — gotówka, którą możesz wydać, na co tylko chcesz, a spłatę rozłożyć na wiele lat, dostosowując ratę do swoich możliwości.

Pożyczki hipoteczne — możliwość uzyskania długoterminowego kredytu na dowolny cel, ale w większej kwocie i z mniejszym oprocentowaniem niż w kredycie gotówkowym niezabezpieczonym nieruchomością.

Dla firm nasza oferta obejmuje między innymi:

Kredyty inwestycyjne — środki przeznaczone na rozwój twojej firmy. Możesz dzięki nim kupić lub rozbudować nieruchomość, linię produkcyjną, maszyny i urządzenia.

Kredyty obrotowe — środki przeznaczone na rozwój biznesu oraz powiększenie zysku przez zwiększenie obrotów firmy.

Limit w rachunku bankowym — zabezpiecza płynność finansową firm oraz rezerwę na  nieprzewidziane inwestycje lub okazje rynkowe.

Leasing — wykorzystuj maszyny i urządzenia optymalizując koszty, podatki i ryzyko.

Faktoring — zwiększenie płynności finansowej dzięki uwolnieniu środków zamrożonych w fakturach o wydłużonym terminie płatności.

Ubezpieczenia – jesteśmy multi agentem ubezpieczeniowym, dzięki czemu posiadamy pełny wachlarz ofert ubezpieczeń indywidualnych oraz firmowych.

Dla Klientów indywidualnych

Ubezpieczenia życia i zdrowia — zabezpieczenie pieniędzy na powrót do zdrowia w przypadku wystąpienia ciężkiej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Zabezpieczenie finansowe dla rodziny na wypadek śmierci ubezpieczonego.

Ubezpieczenia emerytalne i oszczędnościowe — na życie i dożycie. Ubezpieczenie wypłaca pieniądze nie tylko rodzinie na wypadek śmierci ubezpieczonego, ale również gwarantuje z góry określoną sumę pieniędzy dla ubezpieczonego w przypadku dożycia końca okresu ubezpieczenia. Suma ta jest ustalana w dniu podpisywania polisy i może zwiększać się o przyznane premie pochodzące z udziału w zyskach towarzystwa ubezpieczeniowego.

Prywatna opieka medyczna — szybki i bezproblemowy dostęp do szerokiego zakresu specjalistycznych badań, zabiegów oraz najlepszych lekarzy w profesjonalnych klinikach.

Ubezpieczenia komunikacyjne — polisy OC i AC pojazdów.

Ubezpieczenia majątkowe — zabezpieczenie finansowe na remont lub zakup nowej nieruchomości w przypadku zniszczenia jej wskutek zdarzenia losowego takiego jak pożar, powódź itp. rekompensata za skradzione lub zniszczone wyposażenie domu, lub mieszkania.

Ubezpieczenia Turystyczne — pieniądze na koszty leczenia podczas pobytu za granicą lub drogi transport zwłok do kraju. Ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz odszkodowanie za opóźnienie lotów.

Dla firm

Odpowiedzialność cywilna — zabezpieczenie finansowe na wypadek wyrządzenia szkody przez właściciela lub pracowników firmy osobom trzecim, lub swoim klientom.

Ubezpieczenia pracowników — zabezpieczenie finansowe życia zdrowia pracowników umożliwiające im szybszy powrót do pracy. Ochrona również dla członków rodziny pracownika.

Ubezpieczenia majątku firm — zabezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych, kradzieży czy dewastacji. Możliwość uzyskania odszkodowania za nieosiąganie zysku w związku ze zdarzeniem losowym.

Inwestycje – Posiadamy rozwiązania dopasowane do każdego portfela za równo pod kątem wysokości kapitału, sposobu jego lokowania oraz podejścia do ryzyka inwestycyjnego. Oferujemy zarówno spokojne plany oszczędnościowe z gwarancją kapitału jak i produkty oparte na instrumentach giełdowych z całego świata, które są obarczone ryzykiem inwestycyjnym, ale umożliwiają osiąganie ponadprzeciętnych zysków. Inwestować możesz jednorazowo lub systematycznie małymi kwotami. Z nami wykorzystasz ulgi podatkowe dzięki lokowaniu środków w IKE, IKZE czy polisę kapitałową. Z Horizon możesz inwestować poprzez poniższe opcje.

Platforma inwestycyjna — dostęp do szerokiego rynku funduszy inwestycyjnych różnych typów z całego świata. Swoją inwestycją możesz zarządzać sam, skorzystać z gotowych strategii lub powierzyć zarządzanie specjalistom. Dzięki platformie inwestycyjnej unikniesz podatku od zysków kapitałowych podczas zmiany składu swojego portfela.

Programy inwestycyjne — dostęp do szerokiego rynku międzynarodowego nawet przy niskich wpłatach. Zarządzać portfelem orzesz sam, lub za pomocą gotowych strategii inwestycyjnych. Masz możliwość skorzystania z ulg podatkowych przysługujących na IKE i IKZE

Polisy kapitałowe — możliwość połączenia oszczędzani z ochroną ubezpieczeniową co daje większą efektywność całej składki. Polisa kapitałowa gwarantuje ci określoną sumę na koniec polisy oraz ubezpieczenie od śmierci w trakcie jej trwania. Polisę możesz też wykupić, przed terminem jej zakończenia otrzymując z góry znaną kwotę. Suma, którą otrzymasz na koniec, może być powiększona o udziały zyskach towarzystwa ubezpieczeniowego, obliczane według z góry ustalonych zasad, dzięki czemu twoje środki będą broniły się przed inflacją.

Księgowość — oferujemy obsługę księgowo-podatkową zarówno dla małych, jak i dużych firm. Łącząc obsługę księgową z doradztwem finansowym, nie tylko oszczędzisz czas i pieniądze, ale też znacząco poprawisz komfort oraz bezpieczeństwo prowadzenia biznesu.

Współpracujemy z doświadczonymi księgowymi, radcami podatkowymi oraz prawnikami, dzięki czemu zapewniamy wysoki poziom świadczonych usług. Optymalizujemy finanse oraz zwiększamy efektywność Twojej firmy.

Dzięki temu będziesz posiadał strategie realizowania swoich celów, dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości.

+48 512 005 436
biuro@kancelariahorizon.pl

 

My

O nas

Jak działamy

Horizon Club

Blog

Kontakt

 

Bądź z nami

HORIZON HBF Sp z o.o.  43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Jeziorna 21B

Doradztwo finansowe Bielsko-Biała, doradztwo kredytowe Bielsko-Biała, doradztwo kredyt hipoteczny Goczałkowice-Zdrój, doradztwo inwestycyjne Pszczyna, 

Ubezpieczenia grupowe Czechowice-Dziedzice, ubezpieczenia dla firm Bielsko-Biała, księgowość Brzeszcze, usługi księgowe Bielsko-Biała