Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu najlepszego rozwiązania finansowego dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

Ubezpieczenia – jesteśmy multi agentem ubezpieczeniowym, dzięki czemu posiadamy pełny wachlarz ofert ubezpieczeń indywidualnych oraz firmowych.

Dla Klientów indywidualnych

Ubezpieczenia życia i zdrowia — zabezpieczenie pieniędzy na powrót do zdrowia w przypadku wystąpienia ciężkiej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Zabezpieczenie finansowe dla rodziny na wypadek śmierci ubezpieczonego.

Ubezpieczenia emerytalne i oszczędnościowe — na życie i dożycie. Ubezpieczenie wypłaca pieniądze nie tylko rodzinie na wypadek śmierci ubezpieczonego, ale również gwarantuje z góry określoną sumę pieniędzy dla ubezpieczonego w przypadku dożycia końca okresu ubezpieczenia. Suma ta jest ustalana w dniu podpisywania polisy i może zwiększać się o przyznane premie pochodzące z udziału w zyskach towarzystwa ubezpieczeniowego.

Prywatna opieka medyczna — szybki i bezproblemowy dostęp do szerokiego zakresu specjalistycznych badań, zabiegów oraz najlepszych lekarzy w profesjonalnych klinikach.

Ubezpieczenia komunikacyjne — polisy OC i AC pojazdów.

Ubezpieczenia majątkowe — zabezpieczenie finansowe na remont lub zakup nowej nieruchomości w przypadku zniszczenia jej wskutek zdarzenia losowego takiego jak pożar, powódź itp. rekompensata za skradzione lub zniszczone wyposażenie domu, lub mieszkania.

Ubezpieczenia Turystyczne — pieniądze na koszty leczenia podczas pobytu za granicą lub drogi transport zwłok do kraju. Ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz odszkodowanie za opóźnienie lotów.

Dla firm

Odpowiedzialność cywilna — zabezpieczenie finansowe na wypadek wyrządzenia szkody przez właściciela lub pracowników firmy osobom trzecim, lub swoim klientom.

Ubezpieczenia pracowników — zabezpieczenie finansowe życia zdrowia pracowników umożliwiające im szybszy powrót do pracy. Ochrona również dla członków rodziny pracownika.

Ubezpieczenia majątku firm — zabezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych, kradzieży czy dewastacji. Możliwość uzyskania odszkodowania za nieosiąganie zysku w związku ze zdarzeniem losowym.

+48 512 005 436
biuro@kancelariahorizon.pl

HORIZON HBF Sp z o.o.  43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Jeziorna 21B

Doradztwo finansowe Bielsko-Biała, doradztwo kredytowe Bielsko-Biała, doradztwo kredyt hipoteczny Goczałkowice-Zdrój, doradztwo inwestycyjne Pszczyna, 

Ubezpieczenia grupowe Czechowice-Dziedzice, ubezpieczenia dla firm Bielsko-Biała, księgowość Brzeszcze, usługi księgowe Bielsko-Biała