Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu najlepszego rozwiązania finansowego dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

obsługa finansowo-prawna, doradztwo Goczałkowice-Zdrój

O nas

Miło nam powitać Cię tutaj i cieszymy się, że do nas trafiłeś. Poniżej znajdziesz kilka mniej lub bardziej technicznych informacji o tym, w czym możemy Ci pomóc.

Jesteśmy specjalistami finansowymi z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomagają w realizowaniu potrzeb finansowych i prawnych naszych Klientów.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w korporacjach finansowych oraz bankach, umożliwia nam rzetelną weryfikację dostępnych ofert oraz pomoc w uzyskaniu najlepszych rozwiązań.

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, renomowanymi instytucjami, a także doświadczonymi Prawnikami i Radcami Podatkowymi zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Nasze konsultacje finansowe pomogą Ci usprawnić życie, biznes lub osiągnąć wymarzony cel. Wystarczy, że nam o nim opowiesz.

Bezpiecznie przeprowadzamy przez procedury i dokumenty niezbędne do uzyskania wybranego rozwiązania.

Pomożemy Ci odnaleźć właściwą drogę i rozwiązania w zawiłym świecie przepisów, paragrafów i nieustających zmian finansowo-prawnych.

Sprawdziliśmy i wiemy, że w ciągu ostatnich trzech lat obsłużyliśmy ponad 450 klientów detalicznych i firm oraz instytucji. Pomogliśmy w uzyskaniu kredytów na ponad 50 milionów złotych, oraz zabezpieczyliśmy przyszłość ponad 120 osób polisami.

Działamy na terenie Bielska-Białej, Pszczyny i okolic. Nasze popularne usługi to m.in.:

• porady finansowe
• prowadzenie księgowości
• doradztwo inwestycyjne
• doradztwo finansowe
• konsolidacja kredytów
• ubezpieczenia
• kredyty mieszkaniowe

Jeżeli mieszkasz w miejscowości: Czechowice-Dziedzice, Brzeszcze, Oświęcim, Kozy, Goczałkowice-Zdrój i potrzebny Ci jest doradca ubezpieczeniowy czy doradca kredytowy zapraszamy na spotkanie z naszym specjalistom. Może się ono odbyć zdalnie lub w umówionym miejscu.

Pełna lista zagadnień, w których możemy Ci pomóc, jest dostępna tutaj.

Jesteś młody, ale chcesz już iść na swoje i zastanawiasz się nad kredytem hipotecznym?
A może prowadzisz firmę i szukasz pomocy z leasingiem dla Twojej marki?

W każdym przypadku „Horizon – usługi finansowe” i nasz zespół staną na wysokości zadania i przygotują dobrą ofertę i rozwiązanie. Jesteśmy marką niezależną kapitałowo, stąd współpracując z nami, nie musisz się obawiać o nasze dobre intencje i transparentność w komunikacji: przed, w trakcie i po zleceniu.

Podsumowując, proponujemy Ci:
• nasze doświadczenie
• umiejętności wyszukiwania najlepszych i korzystnych rozwiązań
• oszczędności wynikające z dobrych i przemyślanych wspólnie decyzji
• darmowe konsultacje na pierwszym spotkaniu
• stałego partnera w zakresie doradztwa i pomocy (od oszczędzania w niewielkim gospodarstwie domowym, po ubezpieczanie majątków firmowych)

Tak informacyjnie: członkowie naszego zespołu udzielają się w roli ekspertów w mediach publicznych. Przykład poniżej, Łukasz Czulak w TV Silesia.

+48 512 005 436
biuro@kancelariahorizon.pl

HORIZON HBF Sp z o.o.  43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Jeziorna 21B

Doradztwo finansowe Bielsko-Biała, doradztwo kredytowe Bielsko-Biała, doradztwo kredyt hipoteczny Goczałkowice-Zdrój, doradztwo inwestycyjne Pszczyna, 

Ubezpieczenia grupowe Czechowice-Dziedzice, ubezpieczenia dla firm Bielsko-Biała, księgowość Brzeszcze, usługi księgowe Bielsko-Biała