Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu najlepszego rozwiązania finansowego dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

Polisy kapitałowe

Ubezpieczenia kapitałowe/polisy kapitałowe – poznaj ciekawe rozwiązanie dla każdej rodziny.

Polisa kapitałowa, co to jest?

Polisy kapitałowe to dwa produkty w jednym. Dzięki swojej konstrukcji zabezpieczają dwa ważne obszary finansów klienta. Z jednej strony zabezpieczają rodzinę na wypadek śmierci ubezpieczonego, a z drugiej strony zabezpieczają ubezpieczonemu gwarantowany kapitał na koniec okresu ubezpieczenia powiększony o ewentualne premie i odsetki.
Jest to więc połączenie ubezpieczenia na życie z bezpiecznym i systematycznym oszczędzaniem na przyszłość – na przykład na emeryturę. Specyficzną cechą ubezpieczeń kapitałowych jest gwarancja kapitału oraz udział w zyskach towarzystwa ubezpieczeniowego. Ten mechanizm pomaga bronić nasze oszczędności przed inflacją.

Polisy kapitałowe często określane są też jako kapitałowe ubezpieczenie na życie, lub ubezpieczenie na życie i dożycie.

Korzystając z takiego rozwiązania jak ubezpieczenia kapitałowe, zyskujemy ochronę na życie, pozwalającą zabezpieczyć finansowo rodzinę i spłatę kredytu, a z drugiej strony mamy możliwość bezpiecznego budowania kapitału na przyszłość. Dzięki udziałom w zyskach towarzystwa ubezpieczeniowego z lokowania naszej składki, działa tutaj swego rodzaju tarcza antyinflacyjna.
Polisa kapitałowa nie jest powiązana z funduszami inwestycyjnymi i nie ma w niej ryzyka inwestycyjnego. Polisy kapitałowej należy też nie mylić z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi. W polisie kapitałowej całe ryzyko lokowania środków ponosi towarzystwo ubezpieczeniowe.

Dobre kapitałowe ubezpieczenie na życie to pewna forma rezerwy i zabezpieczenia dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dzięki temu dostajemy rozwiązanie proste, ale pozwalające oszczędzać bezpiecznie i efektywnie. Polisy kapitałowe pozwalają wykorzystać procent składany w stosunku do udziału w zysku, który jest dopisywany do polisy co roku. Oszczędzanie w ten sposób daje też tarczę podatkową, gdyż wypłata zgromadzonego kapitału wraz z zyskiem jest w formie świadczenia ubezpieczeniowego, dlatego jest zwolniona z podatku.

Zastanawiasz się jakim gwarancjom podlegają polisy?
Porozmawiajmy online lub osobiście i dowiesz się, która opcja ubezpieczenia kapitałowego na życie będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Chętnie opowiemy Ci o różnych produktach finansowych i możliwościach zabezpieczenia przyszłości całej Twoje rodziny. Wystarczy, że dasz nam znać, a nasz specjalista w tym samym dniu umówi spotkanie.

Kontakt: +48 512 005 436
biuro@kancelariahorizon.pl

+48 512 005 436
biuro@kancelariahorizon.pl

HORIZON HBF Sp z o.o.  43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Jeziorna 21B

Doradztwo finansowe Bielsko-Biała, doradztwo kredytowe Bielsko-Biała, doradztwo kredyt hipoteczny Goczałkowice-Zdrój, doradztwo inwestycyjne Pszczyna, 

Ubezpieczenia grupowe Czechowice-Dziedzice, ubezpieczenia dla firm Bielsko-Biała, księgowość Brzeszcze, usługi księgowe Bielsko-Biała