Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu najlepszego rozwiązania finansowego dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

Kredyty mieszkaniowe (hipoteczne) – to najlepszy i popularny wybór finansowy zakupu nieruchomości. Jest tak dlatego, że dzięki zabezpieczeniu takiego kredytu kupowaną nieruchomością. Bank może nam zaoferować o wiele niższe oprocentowanie i o wiele dłuży okres spłaty niż przy kredycie gotówkowym. To pozwala na nabycie mieszkania czy wybudowania domu od razu. Oczywiście otrzymując pieniądze z banku musimy liczyć się z tym, że pozostanie nam spłacić odsetki. Zapłacimy więcej, niż otrzymaliśmy, jednak w większości przypadków to i tak jest tańsze i optymalne rozwiązanie, niż czekanie na kupno mieszkania do momentu zgromadzenia sporej gotówki. Wynika to z faktu, że nieruchomości i koszty budowy wciąż drożeją. Planując zakup nieruchomości za określoną sumę, oszczędzając na ten cel z bieżących dochodów, może się okazać, że gdy tę kwotę już uzbieramy, to nasze wymarzone mieszkanie będzie dwa razy droższe i że nie możemy go już kupić. Sprawa pogarsza się w sytuacji, gdzie w międzyczasie musimy płacić za wynajem. Wtedy koszty odwlekania zakupu będą znacząco wyższe, niż kupienie od razu własnej nieruchomości na kredyt hipoteczny. Kredyty hipoteczne to właśnie takie rozwiązanie dzięki, któremu nawet mniej zamożne, ale pracujące osoby, pary są w stanie szybko zacząć mieszkać na swoim. Często nawet kredyt hipoteczny na niewielki dom jest opcją możliwą i przystępną.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by znaleźć dla Ciebie możliwie najlepszy kredyt hipoteczny, spełniający Twoje oczekiwania i adekwatny do Twoich możliwości finansowych.
Współpracujemy z większością banków i znamy korzystne, najnowsze oferty kredytów hipotecznych od każdego z nich. Jako stały biznesowy partner jesteśmy o wszystkim informowani na bieżąco.
Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt hipoteczny, jaki jest obecnie dostępny na rynku.

Jako odpowiedzialny doradca hipoteczny pomagamy przejść przez cały proces gromadzenia dokumentów, wnioskowania oraz uzyskiwania kredytu. Zapewniamy obsługę kompleksowego zabezpieczenia kredytu odpowiednimi ubezpieczeniami, jeśli klient sobie tego życzy.

Kliknij tutaj i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

+48 512 005 436
biuro@kancelariahorizon.pl

HORIZON HBF Sp z o.o.  43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Jeziorna 21B

Doradztwo finansowe Bielsko-Biała, doradztwo kredytowe Bielsko-Biała, doradztwo kredyt hipoteczny Goczałkowice-Zdrój, doradztwo inwestycyjne Pszczyna, 

Ubezpieczenia grupowe Czechowice-Dziedzice, ubezpieczenia dla firm Bielsko-Biała, księgowość Brzeszcze, usługi księgowe Bielsko-Biała