Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu najlepszego rozwiązania finansowego dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości.

Łukasz w telewizji TTV, jako ekspert finansowy w reality show

Od samego początku dbamy, jako specjaliści finansowi i niezależni doradcy kredytowi o naszych klientów, partnerów, pracowników i współpracowników, ale także o wizerunek. Nasze skrzydła niosą wsparcie w trudnych sytuacjach niezależnie od czasów i kryzysów. Bo przecież zawsze jest ktoś, komu możemy pomóc i na przykład obniżyć bieżące koszty, zoptymalizować wydatki, zorganizować najlepszy kredyt, zabezpieczyć finanse na przyszłość twoją lub twojego dziecka, zabezpieczyć finansowo na wypadek problemów zdrowotnych, zwiększyć efektywność oszczędzania czy też obniżyć podatki. To może tyczyć się zwykłej rodziny, a może firmy czy nawet dziecka. Nie boimy się wyzwań.

Nasze ostatnie wyzwanie odbyło się w telewizji TTV. Nasz Łukasz (specjalista kredytowy i ekspert finansowy) dostał zaproszenie od telewizji, aby przed kamerami pomóc bohaterom programu poradzić sobie z problemami finansowymi, które w tym wypadku dotyczyły kredytów.

Wcielił się w swoją życiową, a raczej zawodową rolę doradcy finansowego — w tym wypadku także dobrego doradcy kredytowego. Na żywo przeanalizował sytuację finansową klientów oraz przedstawił im możliwe ścieżki postępowania, aby zmniejszyć obciążenia finansowe bohaterom odcinka. Dał im wiele rad, jak radzić sobie w obecnych czasach pod kątem rozsądnego zarządzania finansami, możliwościami oszczędzania oraz obniżenia kosztów kredytów.

Przypominamy, że jako niezależni doradcy inwestycyjni i konsultanci finansowi możemy w takich kwestiach pomóc każdemu bez względu na okoliczności.
Są to przykładowo:
• uzyskanie korzystnego kredytu hipotecznego, mieszkaniowego, budowlanego
• otrzymanie pożyczki długoterminowej na uczciwych warunkach z niską ratą
• przeniesienie obecnego kredytu na korzystniejszą i tańszą opcję
• zabezpieczenie przed wzrostem stóp procentowych
• zabezpieczenie rodziny przed problemami finansowymi w przyszłości
• stworzenie planu finansowego dla rodziny/firmy

Mieszkasz w Goczałkowicach-Zdrój, Pszczynie, Bielsku-Białej, Oświęcimiu, czyli na Śląsku lub w Małopolsce? Zdradź nam Twoje marzenia, potrzeby, opowiedz o problemach finansowych, które nie dają Ci spać. Rozwiążemy je razem z naszymi agentami finansowymi.
Być może prowadzisz firmę i martwisz się o rzeczy nie do zrobienia, które dla nas są zadaniami z cyklu – damy radę.

Zajrzyj do tej zakładki i wybierz preferowaną formę kontaktu.

+48 512 005 436
biuro@kancelariahorizon.pl

HORIZON HBF Sp z o.o.  43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Jeziorna 21B

Doradztwo finansowe Bielsko-Biała, doradztwo kredytowe Bielsko-Biała, doradztwo kredyt hipoteczny Goczałkowice-Zdrój, doradztwo inwestycyjne Pszczyna, 

Ubezpieczenia grupowe Czechowice-Dziedzice, ubezpieczenia dla firm Bielsko-Biała, księgowość Brzeszcze, usługi księgowe Bielsko-Biała